Kontakt

WorldSkills Sweden kansli

Pontus Slättman VD
+46 (0)70 514 75 65
pontus.slattman@worldskills.se

Patrik Svensson Tävlingsansvarig och teknisk delegat
+46 (0)70 248 28 89
patrik.svensson@worldskills.se

Ida Olsson Kommunikatör
+46 (0)70 234 29 89
ida.olsson@worldskills.se

Marlene Näslund Administratör
+46 (0)70 574 49 29
marlene.naslund@worldskills.se

Christina Liljekvist Projektledare, Yrkesutbildning ett smart val!
+46 (0)70 975 54 50
christina.liljekvist@worldskills.se

Rebecca Dahlquist Projektadministratör, Yrkesutbildning ett smart val!
+46 (0)76 558 99 57
admin@worldskills.se

För Samordnare DinTalang maila nedan eller ring +46 (0)76 558 99 57.
rebecca.dahlquist@worldskills.se

Anna Kjellgren Administratör
Föräldraledig

 

Postadress
WorldSkills Sweden AB
Sjöängsvägen 7
SE-192 72 SOLLENTUNA

Hitta hit »

Webmaster
webmaster@worldskills.se

Presskontakt
press@worldskills.se

Delegater

Officiell delegat WorldSkills Europe
Pim van Dorpel
+46 70 168 98 66
Pim.vandorpel@hrf.net

Teknisk delegat WorldSkills Europe
Patrik Svensson
+46 70 248 28 89
patrik.svensson@worldskills.se

Officiell delegat WorldSkills International
Peter Jeppsson
+46 73 044 71 01
peter.jeppsson@svensktnaringsliv.se

Teknisk delegat WorldSkills International
Patrik Svensson
+46 70 248 28 89
patrik.svensson@worldskills.se

Share This: